O nas

MKR Technika sp. z o.o.

Firma MKR Technika sp. z o.o. jest firmą stosunkowo młodą, bo powstała w roku 2006, lecz kadra tej firmy posiada już ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie remontów maszyn i urządzeń.

Firma mieści się w Krapkowicach – zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym dla miasta Opole VIII – wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS 0000258705. W chwili obecnej działamy na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta począwszy od rozpoznania problemu, sporządzenia oceny stanu technicznego, wykonania projektu bądź dokumentacji technicznej, wykonania urządzenia oraz prac montażowych.

Jesteśmy doradcą dla swojego partnera

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny (przyjęcie serwisu pogwarancyjnego). Jesteśmy firmą znaną z tego że nie ograniczamy się tylko do przyjęcia zamówienia, ale też jesteśmy doradcą dla swojego partnera.

Decydując się na współpracę z nami możecie Państwo być pewni, iż zyskujecie partnera niezawodnego i odpowiedzialnego jak i błyskawiczne i skutecznie realizującego wszelkie nietypowe zadania klienta.

Posiadamy duże doświadczenie w dziedzinie wykonawstwa i napraw maszyn i urządzeń branży poligraficznej. W skład naszej załogi wchodzą pracownicy posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie remontów, napraw maszyn i urządzeń. Wykonujemy również prace spawalnicze metodą „MAG” i „TIG”, a spawacze posiadają długoletnie doświadczenie i wiedzę zawodową.

Specjalizujemy się także w wykonawstwie i montażu instalacji technicznych, realizujemy zagadnienia z zakresu pneumatyki i automatyki przemysłowej.

Nietypowe zamówienia

Dzięki licznym kontaktom krajowym i zagranicznym i współpracy z firmami podobnymi, oraz współpracy z dostawcami tej branży, znamy na bieżąco wszystkie nowości techniczne i technologiczne oraz stosowane w praktyce najnowsze rozwiązania.

Wykonaliśmy i wykonujemy szereg urządzeń oraz konstrukcji nietypowych na indywidualne zamówienie klientów, a dzięki posiadaniu własnego biura projektowego prowadzonego przez pracownika posiadającego ogromną wiedzę i doświadczenie w zagadnieniach technicznych, możemy prawie natychmiast realizować i sprostać różnym nietypowym zadaniom powierzonym nam przez naszych klientów. Tak więc już na etapie projektowania współpracujemy z naszymi klientami.

Przynosi to zawsze wymierne korzyści każdej ze stron i daje gwarancję stuprocentowej satysfakcji klienta. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji w zakresie rozwiązań projektowych i technicznych, aby wykonanie nastąpiło z jak największą korzyścią dla klienta.